Dołącz do Świadomych, Niezależnych Emocjonalnie & Finansowo oraz Szczęśliwych Kobiet

Obalamy schematy oraz destrukcyjne przekonania. Rozmawiamy o pieniądzach. Uczymy się zarabiać i inwestować.

Witaj na blogu Kobiety Alfa! Co to za miejsce i kto znajdzie tu coś dla siebie?

Portal Kobiety Alfa jest moim osobistym spełnieniem marzeń. Pozwala szerzyć idee świadomego i niezależnego życia w sferze finansowej i emocjonalnej. To miejsce, które stworzyłam już 3 lata temu. Najpierw w swoim sercu, a później w głowie. 

By w pełni zrozumieć idee pojęcia Samica Alfa / Kobieta Alfa zacznij, swoją podróż z tym portalem od przeczytania „Dlaczego Samica Alfa”.

Ok już wiesz kto nadepnął mi na odcisk 😊 Teraz do rzeczy!

Kobiety Alfa – portal kobiet niezależnych finansowo i emocjonalnie  

Kiedyś tak samo jak Ty, byłam w miejscu, w którym było mi niewygodnie. Uwierało mnie, bo pracowałam na etacie. Było mi niewygodnie, bo czułam, że związek, który tworze, nie opiera się na takiej relacji, o jakiej zawsze marzyłam. Było mi niewygodnie, bo w mojej głowie było mnóstwo przekonań z dzieciństwa, które doskwierały mi w życiu codziennym. Nie byłam asertywna, za bardzo przejmowałam się opiniami osób trzecich, chociażby rodziny–Baaaa ja miałam wrażenie, że podporządkowuje swoje zachowanie pod te wszystkie opinie. Teorie znałam od podstaw – a w praktyce zero.

I kiedy już jest nam tak bardzo niewygodnie: w miejscu, w związku, w relacji, w pracy, czy gdziekolwiek indziej; to wiemy, bądź przypuszczamy, że właśnie nadszedł czas na zmiany. Tak samo było w moim przypadku. Ja po prostu to czułam…

Nie jest łatwo wprowadzać zmiany w swoim życiu, bo zawsze wiążą się one z nową sytuacją, która jest dla nas nieznana, a co za tym idzie – boimy się jej. Na pewno o wiele łatwiej rozpoczyna się proces zmian, jeżeli otaczają nas ludzie, kobiety, które są na tym samym etapie, co my właśnie jesteśmy. Dobrze mieć mentorów, „przywódców”, którzy poklepią Cię po ramieniu i powiedzą: „Spokojnie, X lat temu byłam tam gdzie Ty, musiałam zrobić A/B/C i teraz jestem już tutaj – świadoma, niezależna, szczęśliwa! Pomogę Ci, pokażę jak to zrobić.”  Ja w swoim otoczeniu, gdzie jeszcze mieszkałam w Irlandii, nie miałam takich osób. Nikogo, kto był tam, dokąd ja wtedy zmierzałam. Wiedziałam, że czeka mnie tym bardziej ciężka harówka. Bo jak dojść w miejsce bez drogowskazów? Oczywiście tylko na podstawie prób i błędów.

Moja droga do przemiany 

Czytałam dużo, książka za książką, edukowałam się, słuchałam podcasty, robiłam warsztaty, kursy, szkolenia co najmniej 10 różnych dziedzin; by między innymi nauczyć się zakładania firmy w Irlandii czy w Polsce, pozyskiwania środków unijnych, dofinansowań, pisania biznes planu, marketingu, zakładania start-up itp, inwestowania pieniędzy itd. Mogłabym wymieniać bez końca.

Sferę biznesową opanowałam dość dobrze. Pomaga mi w tym mój naturalny talent bycia Strategiem. Otworzyłam firmę w Irlandii, pozyskałam fundusze, wygrałam konkurs, otworzyłam spółkę w Polsce, prowadziłam start-up, teraz tworzę agencję kreatywną w 3 osobowym teamie. Inwestuje pieniądze i dalej się w tym edukuje. Marzę o większych inwestycjach w nieruchomości. Mam 32 lata więc wierze, że jeszcze mam na to czas na to mam. Egzamin ze zmiany „Z bycia na etacie na bycie niezależną finansową” uznaję za zdany.

Ale zostaje jeszcze rozwój psychiczny czy emocjonalny. Nad tym pracuję do tej pory. Szukam odpowiedzi. Dalej czytam, dalej słucham i dalej szukam…Szukam osób, które też kiedyś szukały… aż znalazły 😊

Serwis Kobiety Alfa, ma być miejscem, który pomaga przejść przez proces zmian. To kompleksowa platforma która dostarcza wszystkich narzędzi potrzebnych kobietom, by osiągnąć zamierzony cel – chociażby osiągnięcie niezależności finansowej.

To nie tylko wpisy blogowe, ale też artykuły innych wspaniałych kobiet, które wspólnie ze mną będą tworzyć ten serwis.

To wiedza, książki, ebooki, szkolenia czy warsztaty w jednym miejscu – ukryte pod jedną z czterech dostępnych kategorii, w zależności na jakim etapie jesteśmy i czego szukamy.

Dołącz do społeczności Kobiet Alfa

Kobiety Alfa to również, a może PRZEDE WSZYSTKIM społeczność kobiet, o spójnych poglądach i takich samych celach. Tworzę to, czego sama poszukuję/ poszukiwałam jeszcze kilka lat temu. Dołącz do społeczności Kobiet Alfa!

Będzie mi miło jak się tutaj rozgościsz, a jeszcze bardziej, jak będę wiedziała, że choć w 1% procencie przyczyniłam się do osiągnięcia Twoich sukcesów, w jakiejkolwiek sferze życia by to nie było!

Magdalena Pydych

Magdalena Pydych

Admin
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu

Super! Gratuluje pomysłu. Piękna strona

O MNIE

Jestem Magdalena Pydych, prywatnie mama dwójki dzieci. Z wykształcenia jestem finansistką, z pasji natomiast strategiem biznesowym. Od 5 lat odnajduję się w świecie biznesu i inwestycji.  Od 2018 roku piszę dla kobiet, na podstawie własnych doświadczeń i przeżyć. Bywam cholernie szczera. Mówię i piszę o sprawach trudnych. Lubię rozmawiać o pieniądzach i finansach. Nie boję się prawdy. Kiedyś ugodowa i mało asertywna – dzisiaj uczę się stawiać granice. 

Uwielbiam pomagać innym. Chcę motywować i wspierać w pokonywaniu strachu przed zmianami. Tworzę przestrzeń dla kobiet, które pragną odkryć w sobie Kobietę Alfa – chcą być świadome, pewne siebie, niezależne i szczęśliwe! 

"Kobietą Alfa się nie rodzisz, Kobietą Alfa się stajesz."

Magdalena Pydych

Za darmo
Zacznij od
Polecam
Instagramowa wiedza

Pobierz Kalkulator Twojej Wartości Netto.

Dziękujemy!

Jesteś zapisana na listę oczekujących.

Zniżkę i wszystkie niezbędne informacje otrzymasz na maila.

Zapisz się na listę osób oczekujących!

* Zapisując się na listę osób zainteresowanych dołączeniem do Klubu, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili z serwisu Kobiety Alfa. E-maile mogą zawierać informację o nowościach, usługach i produktach oferowanych przez platformę Kobiety Alfa. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać. Więcej szczegółów odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz na Polityka Prywatności.

Ilość miejsc w Klubie jest ograniczona, dlatego już dziś zapisz się i otrzymaj zniżkę 20%.

 

Dziękujemy!

Sprawdź pocztę i potwierdź złożone zamówienie na darmowy Kalkulator Wartości Netto.