Dołącz do Świadomych, Niezależnych Emocjonalnie & Finansowo oraz Szczęśliwych Kobiet

Obalamy schematy oraz destrukcyjne przekonania. Rozmawiamy o pieniądzach. Uczymy się zarabiać i inwestować.

KATEGORIA

PSYCHIKA & ROZWÓJ

Rozwój osobisty dla kobiet

Czujesz, że to czas na zmiany? Chcesz stać się Kobietą Alfa? Zawartość tej kategorii to blog psychologiczny i blog o rozwoju osobistym w jednym. Opublikowane tu artykuły pomogą Ci zmienić nastawienie, przezwyciężyć strach i znaleźć motywację do działania.

Kobieta niezależna – czy to chwilowa moda?

Jak odnieść się do hasła „moda na kobietę niezależną”, kiedy żyjemy w świecie, w czasach, które nie wyglądają już jak 80-50-30 lat wstecz. Czy to, że mężczyźni przesiedli się z traktorów na szybkie luksusowe samochody to też moda? To, że kobiety nie rodzą już po 5tke dzieci, to też moda? Czy po prostu styl życia?

Czytaj dalej...

70% ludzi doświadcza syndromu oszusta! Skąd bierze się syndrom oszustki u kobiet?

Przemyśl uczciwie sama…ile razy odpuściłaś coś, na czym Ci zależało, ponieważ pomyślałaś, że i tak nie dasz sobie rady? W głębi duszy chciałaś spróbować i zobaczyć, co jesteś w stanie osiągnąć, jednak zatrzymały Cię Twoje własne, irracjonalne myśli. Stwierdziłaś, że w sumie to tylko stracisz na to czas. Efektu z tego nie będzie żadnego, bo kto jak kto, ale Ty to się do tego nie nadajesz. Kojarzysz taką sytuację? To była właśnie jedna z odsłon syndromu oszusta. 

Czytaj dalej...

O MNIE

Jestem Magdalena Pydych, prywatnie mama dwójki dzieci. Z wykształcenia jestem finansistką, z pasji natomiast strategiem biznesowym. Od 5 lat odnajduję się w świecie biznesu i inwestycji.  Od 2018 roku piszę dla kobiet, na podstawie własnych doświadczeń i przeżyć. Bywam cholernie szczera. Mówię i piszę o sprawach trudnych. Lubię rozmawiać o pieniądzach i finansach. Nie boję się prawdy. Kiedyś ugodowa i mało asertywna – dzisiaj uczę się stawiać granice. 

Uwielbiam pomagać innym. Chcę motywować i wspierać w pokonywaniu strachu przed zmianami. Tworzę przestrzeń dla kobiet, które pragną odkryć w sobie Kobietę Alfa – chcą być świadome, pewne siebie, niezależne i szczęśliwe! 

"Kobietą Alfa się nie rodzisz, Kobietą Alfa się stajesz."

Magdalena Pydych

Za darmo
Zacznij od
Polecam
Instagramowa wiedza

"Stajesz się silna, kiedy poznajesz swoje słabości.
Stajesz się piękna, kiedy akceptujesz swoje wady.
Stajesz się mądra, kiedy uczysz się na swoich błędach."

Pobierz Kalkulator Twojej Wartości Netto.

Dziękujemy!

Jesteś zapisana na listę oczekujących.

Zniżkę i wszystkie niezbędne informacje otrzymasz na maila.

Zapisz się na listę osób oczekujących!

* Zapisując się na listę osób zainteresowanych dołączeniem do Klubu, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili z serwisu Kobiety Alfa. E-maile mogą zawierać informację o nowościach, usługach i produktach oferowanych przez platformę Kobiety Alfa. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać. Więcej szczegółów odnośnie przetwarzania danych osobowych znajdziesz na Polityka Prywatności.

Ilość miejsc w Klubie jest ograniczona, dlatego już dziś zapisz się i otrzymaj zniżkę 20%.

 

Dziękujemy!

Sprawdź pocztę i potwierdź złożone zamówienie na darmowy Kalkulator Wartości Netto.