Dołącz do Kobiet Alfa

Każda zmiana w naszym życiu rodzi się najpierw w naszym sercu. Serce wysyła bezpośrednie sygnały, w postaci emocji, uczuć np. smutku czy zdenerwowania, a to one początkują – jak klocki domino – myśli w naszym mózgu. Pojawią się dosłownie na chwilę i są bardzo ulotne. Kiełkują pomału, ale jeżeli choć raz, nawet przez jedną sekundę pomyślałaś, że nie jest Ci wygodnie w miejscu, w którym obecnie jesteś; w związku, w którym tkwisz; w pracy, której tak bardzo nie lubisz – to moment, w którym Twoje serce domaga się zmiany. 

Zmiany bolą, bo są niewygodne. To jest strach przed nieznanym. W końcu dotychczasowa  praca, partner, znajomi są Ci dobrze znani, wiesz przysłowiowo „co z czym się je”. Teraz kiedy serce domaga się zmian, nie masz pojęcia, jak będzie wyglądała Twoja przyszłość. 

By przetrwać cały proces ZMIANY, nauczyłam się jednego(!): musisz posiadać wokół siebie ludzi, którzy Cię wesprą, albo co najmniej zmotywują do kolejnego kroku. To oni nie pozwolą Ci zawrócić, wycofać się z odważnej decyzji.

Potrzebujesz takiego kija, na którym będziesz mogła się podeprzeć, gdy będziesz już zmęczona. 

Serwis Kobiety Alfa daje Ci taką możliwość. To tutaj, mam nadzieję znajdziesz dobrą energię, motywację, kopa do rozpoczęcia wewnętrznej przemiany. Dołącz do społeczności innych kobiet, które tak samo jak Ty szukają odpowiedzi. 

Kobiety Alfa – jak dołączyć?

Śledź naszą społeczność na Facebooku

Obserwując Kobiety Alfa na portalu Facebook, możesz śledzić na bieżąco wpisy blogowe, czytać motywujące teksty, umieszczane bezpośrednio na fanpage. To tutaj również możesz dołączyć do grupy facebookowej, oraz dowolnie brać udział w dyskusjach.

Dołącz do klubu Kobiet Alfa na Instagramie

Instagram dostarczy Ci na bieżąco stałą dawkę motywacji. To duża ilość codziennych afirmacji, które pozwolą Ci zmienić myślenie na bardziej pozytywne. Moc afirmacji jest znana już od bardzo dawna. To one usuwają nasze przekonania czy ograniczenia. Myśli są odbiciem naszego stosunku do otaczającego nas świata.

Podziel się swoją historią w serwisie Kobiety Alfa

Marzyłaś kiedyś o tym, by wyrzucić z siebie to co na dnie serca? To co jeszcze nie wypowiedziane? Teraz masz taką szanse! Napisz swoją własną historię, podziel się nią z innymi Kobietami Alfa! Każda historia może zostać udostępniona bezimiennie, co zapewni Ci pełną anonimowość, jeżeli tylko tego chcesz:)